Вітаємо Вас на сайті компанії АВТОЕКОПРИЛАД

Я б хотів у кількох словах розповісти про діяльність нашої компанії, і відповісти на питання, що таке продукція виробництва Мікротех і за якими задається позиціям наш інструмент відрізняється від інших. Постачанням продукції Мікротех ми займаємося з 2010 року. Продукція Мікротех виробляється в Харкові в сучасному лабораторно-технічному комплексі, що дає можливість швидко та якісно виробляти продукцію, а також у випадки несправностей виробляти гарантійний та постгарантійний ремонт.

 

Відмінна риса товарів МИКРОТЕХ полягає в тому, що вся продукція Мікротех із серії вимірювального інструменту має метрологічне забезпечення, весь вимірювальний інструмент проходить калібрування в сертифікованій лабораторії Мікротех, також всі інструменти мають свій серійний номер і паспорт. Рекомендуємо Вам у будь-якому випадку купувати сертифікований інструмент, це дає гарантію правильних і точних вимірювань. Дуже часто, купуючи використані інструменти, багато хто не задається питанням їх метрологічної точності. У нашій лабораторії можна відкалібрувати та повірити ваш інструмент та бути впевненим у тому, що інструмент, який ви купили, буде служити ще довго.

 

Хочеться відзначити, що сьогодні особливою популярністю користуються цифрові вимірювальні інструменти, штангенциркулі, мікрометри, індикатори вартового типу ітд. Вони зарекомендували себе позитивно і вже багато хто вибирає саме цифровий вимірювальний інструмент, який має незрівнянні переваги перед механічними аналогами. Основною перевагою є простота у використанні, результат видно відразу в реальному часі на цифровому табло, що дає можливість уникнути помилок при вимірюванні механічними інструментами, такі як неправильне визначення або втома.

 

Безумовно, для придбання визначальним чинником є ​​ціна. Ціноутворення на наш погляд є оптимальною у співвідношенні ціна якість, за якістю наш інструмент не поступається іноземним аналогам. Наша політика передбачає, що ми не завищуємо ціни для того, щоб за першої ж можливості дати клієнту знижку.

Знижки за своєю сутністю є лише інструментом маркетингового збільшення продажів та стимулювання продажів жоден продавець нічого очікувати продавати у збиток собі чи зменшувати свій прибуток у результаті продажу. Ми не конкуруємо на ринку за допомогою знижок, наше основне завдання полягає у постачанні якісного товару у якомога короткі терміни, цією метою ми керуємося у роботі з нашими клієнтами. Ми сподіваємося на постійних клієнтів, які оцінять якість вимірювальних приладів Мікротех. бути впевнені в точності вимірювань і подальшому обслуговуванні. При покупці інструменту іноземного виробництва звертайте увагу на його сертифікацію та подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування, це не маловажно, тому що ви купуєте інструмент не на один рік.

Кінцевим результатом після покупки інструменту МИКРОТЕХ Ви отримаєте вирішення всіх проблем пов'язаних з вимірюваннями, які у вас виникали в процесі виробництва або ведення Вашої діяльності. що ви зможете підібрати у нас інструмент для вирішення Ваших найскладніших вимірювальних завдань.

 

Основні переваги купівлі продукції Мікротех це :

 

-сертифікований (калібрований та повірений) міряльний інструмент для цехів та лабораторій;< /p>

 

-прецизійні вимірювальні комплекси субмікронних та нанометрових вимірювань;

ТОВ "Автоекоприлад"

04080 Україна, м.Київ

ул. Межигорська 82-А,

офіс 106

+38-044-425-48-95

+38-097-261-33-75

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Каталог 2022

Випуск №62

pdf документ PDF скачати (13 Мб)

ЦІНИ ВКАЗАНІ В ЄВРО БЕЗ ПДВ

КУРС 33,5 грн

У зв'язку зі зміною цін

у січні лютому 2022 року

фактична ціна може відрізнятися

Точну вартість можете уточнити за email або телефоном